Mehāniskie ūdens filtri

Ūdens attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras, presēta polipropilēna vai polipropilēna diega palīdzību.

 

10 MK PE „BALTS”
Mehānisks ūdens filtrēšanas elements no poliestera šķiedras aukstam un karstam ūdenim. Elements nodrošinās ideālu ūdens attīrīšanu no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Maksimālā darba temperatūra +70’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes, attīrīšanas efektivitāte 95%
Piezīme: Ja filtrējošais elements ir paredzēts karstam ūdenim, tas jāievieto tikai tam speciāli domātos filtru korpusos!
10 MK PE „DIEGS”
Mehānisks elements no spolē satīta polipropilēna diega. Aiztur rūsu, nogulsnes un mehāniskos piemaisījumus. Maksimālā darba temperatūra +38’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes.
10 MK PP 10”
Mehānisks ūdens filtrs no presēta polipropilēna. Nodrošina teicamu ūdens attīrīšanu no mehāniskiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Maksimālā darba temperatūra +38’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes.

Ūdens

Veselības un skaistuma pamatā ir ūdens. To apliecinās visi ārsti un kosmetologi. Diennaktī cilvēkam vidēji jāizdzer 2,5 litri ūdens. Diemžēl ne vienmēr ūdens ir pietiekoši tīrs, lai kļūtu par veselības un skaistuma nesēju. Bieži tieši ūdens ir par iemeslu ādas iekaisumiem, alerģijām un var stimulēt citas nopietnākas saslimšanas.

Dzeramā ūdens kvalitāte tiešā nozīmē saistīta ar ūdens apgādes sistēmu slikto tehnisko stāvokli. Daudzviet cauruļvadi ir vecāki par 30 gadiem un to dezinficēšanai izmanto hloru. Nekvalitatīvi aprīkotas izgāztuvju noteksistēmas, kuru dēļ netīrumi nokļūst zemes iežos un gruntsūdeņos. Galarezultātā tas viss (dzelzs, hlors, svins, pesticīdi, baktērijas, rūsa, nogulsnes u.t.t.) nonāk pie patērētāja.

Ūdensvados esošo ūdeni noteikti var lietot pārtikai, bet rūpējoties par Jūsu veselību un skaistumu mēs ieteiktu to mehāniski un ķīmiski apstrādāt ar ūdens attīrīšanas filtru ’’JUNKORS FILTRI’’.

Ieteicamās devas (litri/diennaktī)
- Bērni – 1,3-1,7
- Vīrieši – 3,7
- Sievietes – 2,7
- Grūtnieces – 3,0
- Zīdītājas – 3,8

Nav noteiktas maksimālās devas. Veselas, normāli strādājošas nieres teorētiski var izfiltrēt līdz pat 0,7 litriem ūdens stundā, tas ir – gandrīz 17 litrus ūdens diennaktī. Taču pārmērīga ūdens un šķidruma uzņemšana ir papildus slodze visam organismam.

Mēs atbalstam