Ūdens filtra uzstādīšana dzīvoklī

 

Lai arī ūdens visās Latvijas pilsētu dzīvojamajās mājās ir derīgs lietošanai uzturā, tomēr ne vienmēr tas ir garšīgs, tādēļ nereti dzīvokļu īpašnieki sūdzas, ka viņiem negaršo krāna ūdens, un viņi ikdienā izmanto veikalā pirkto ūdeni. Par ūdens kvalitāti satraucas arī tie, kuriem mājās ir kafijas aparāti, –baidoties no tā, ka kaļķis nodarīs neatgriezeniskus bojājumus kafijas aparātam, tajā lej tikai ūdeni, kas iegādāts veikalā. 

 

Patiesībā gards un veselīgs ūdens jūsu dzīvoklī nav neiespējamā misija un ir ļoti vienkārši piepildāma vēlme – ir tikai jāuzstāda ūdens attīrīšanas filtrs. Ūdens filtra uzstādīšana palīdzēs ne tikai uzlabot ūdens garšu, bet arī nodrošinās veselīgāku dzīves vidi. Filtrs noņems hloru, smagos metālus un citas kaitīgas vielas, kas var būt ūdenī. Tas ievērojami samazinās nepieciešamību pēc ūdens iegādes pudelēs, kas ir gan izdevīgāk, gan ekoloģiskāk. Turklāt filtrēts ūdens pasargās jūsu sadzīves tehniku, piemēram, kafijas aparātus un veļas mašīnas, no kaļķakmens nogulsnēm, pagarinot to kalpošanas laiku un samazinot remontu biežumu. Tādējādi ūdens filtrs ir ilgtermiņa ieguldījums gan jūsu veselībā, gan mājsaimniecības tehnikas efektivitātē. 

 

Ilgtermiņa ieguvumi no ūdens filtra uzstādīšanas dzīvoklī 

Kāds tad būs ieguvums jūsu ģimenei, ja jūs izlemsiet par labu ūdens filtra uzstādīšanai dzīvoklī? Pirmais un svarīgākais ieguvums, protams, būs gards ūdens ik dienu. Starp citu – vai jūs zinājāt, ka ūdens filtra uzstādīšana var uzlabot arī jūsu rīta kafijas garšu? Otrais un ne mazāk svarīgais ieguvums būs ilgāks sadzīves tehnikas mūžs. Nav noslēpums, ka kaļķains ūdens nepatīk ne veļasmašīnām un trauku mašīnām, ne kafijas aparātiem un boileriem. Filtri attīrīs ūdeni no kaļķa piemaisījumiem, un jums vairs nebūs jāsatraucas par neparedzētiem sadzīves tehnikas remontiem. Un, protams, attīrīts ūdens ļaus jums saglabāt labāku sejas ādu un matu veselības stāvokli, kā arī baltās drēbes ilgāk saglabāt sniegbaltas, tādēļ nebaidīsimies apgalvot, ka ūdens filtra radītie ieguvumi būs ne tikai jūtami, bet arī burtiski saredzami! 

 

Junkors filtri – ūdens filtri visiem dzīves gadījumiem 

Kad ir pieņemts lēmums par ūdens filtra uzstādīšanu dzīvoklī, nākamais jautājums ir – kādu ūdens filtru izvēlēties? Nav tāda viena universālā ūdens filtra, kas derēs katram dzīvoklim jebkurā Latvijas pilsētā, tādēļ mēs esam izveidojuši un savā mājaslapā izvietojuši informāciju, kas jums atvieglos piemērotākā ūdens filtra izvēli un iegādi. 

 

Junkors filtri ir ražoti Latvijā, un to lielākā priekšrocība ir iespēja panākt pilnīgu ūdens attīrīšanu gan no mehāniskajiem, gan ķīmiskajiem piemaisījumiem.

Mūsu ūdens filtru uzstādīšana neaizņem vairāk kā 20 minūtes, un filtra elementa nomaiņa ir tik vienkārša, ka būs pa spēkam ikvienam!