Produkcija

Ūdens filtri Jūsu mājoklim

Ūdens filtri nodrošina tīru un dzeramu ūdeni Jūsu mājās – gan privātmājās, gan dzīvokļos, un, kā zināms, labas veselības un skaistuma pamatā ir labas kvalitātes ūdens. Ne vienmēr tas ir pietiekami tīrs un augstvērtīgs, tāpēc mūsu uzņēmuma SIA ‘”EIROFILTRI” galvenais darbības veids, un arī mērķis, ir piedāvāt Jums Latvijā ražotus, kvalitatīvus ūdens filtrus, kas nodrošinās labu, uzturā lietojamu ūdeni, ko var izmantot arī, piemēram, zīdaiņu mazgāšanai, kur nepieciešams sevišķi tīrs ūdens.

Filtri tīram un veselīgam ūdenim

Mūsu filtri, kas tiek ražoti ar preču zīmi “JUNKORS FILTRI”, atšķirībā no parastajiem filtriem var panākt pilnīgu ūdens mehānisko un ķīmisko attīrīšanu (izmantojot vienu filtru). Uzstādot “JUNKORS FILTRI”, Jūs panāksiet divkārtēju ūdens attīrīšanu – tā notiek ar poliestera šķiedras un ķīmiski attīrošās daļas palīdzību. Pateicoties mehāniskajai attīrīšanai, no ūdens tiek atdalīti visi nevajadzīgie mehāniskie piemaisījumi: rūsa, nogulsnes, smiltis, ūdenszāles, māls.

Savukārt ķīmiskā attīrīšana palīdz attīrīt ūdeni no hlora, sliktas piegaršas, smakas, arsēna, dzīvsudraba, dažādām eļļām, herbicīdiem, pesticīdiem, kancerogēniem (filtrēšanā izmantojot aktīvo ogli). Izmantojot sudrabu, ūdenī tiek iznīcinātas dažādas baktērijas un sēnītes, savukārt jonapmaiņas sveķi attīra ūdenī izšķīdušo dzelzi. Ūdeni ķīmiski attīrot ar polifosfāta kristāliem, tiek novērsta katlakmens veidošanās, kas padara ūdeni par draudzīgu sadzīves tehnikai. Mūsu piedāvājumā ir ūdens filtri, kas atdala no ūdens gan mehāniskos, gan ķīmiskos piemaisījumus.

tīrs ūdens tiek liets glāzē
ūdens filtri mājsaimniecībā

“JUNKORS FILTRI” vērtīgākās priekšrocības

Pirmkārt, izmantojot mūsu filtrus, ūdens Jūsu mājās garšos labāk un būs draudzīgāks ādai. Otrkārt, pēc uzstādīšanas Jūs varēsiet lietot filtrus ļoti ilgā laika periodā (3 – 6 mēnešus). Jūs varēsiet neraizēties par to maiņu šajā laikā posmā, tādā veidā ietaupot savu laiku un līdzekļus. Mūsu filtri ir optimāls variants izmaksu un izdevīguma ziņā, jo to resursi ir līdz pat 8 000 litru, un katru dienu nav jāpērk dzeramais ūdens plastmasas pudelēs. Treškārt, filtru uzstādīšana neaizņem vairāk par 20 minūtēm, turklāt filtrus var uzstādīt nemanāmā vietā, un tie netraucēs ikdienas darbiem.

“Junkors” ūdens attīrīšanas filtrus ir viegli atšķirt pēc krāsām – zils, zaļš, brūns, dzeltens, sarkans un balts. Visiem mūsu ražotajiem kombinētajiem filtriem ir 10 mikronu attīrīšanas pakāpe, savukārt mehāniskajiem filtriem – 5, 10 un 20 mikronu attīrīšanas pakāpe.

 Ražots Latvijā SIA “EIROFILTRI”