Extra sērija

Extra sērijas ūdens filtri atšķiras no citiem filtru elementiem

Lielāks mehāniskais attīrīšanas laukums, kas nodrošina lielāku ūdens caurplūdi un labāku mehānisko attīrīšanu.

Lielāks ķīmisko vielu daudzums (aktīvā ogle, sudrabs, jonīta sveķi, polifosfāta sāļi u.c.).

Nodrošina vienmērīgu ūdens saskarsmi ar ķīmiski filtrējošo daļu, palielinot ūdenī esošo kaitīgo ķīmisko vielu absorbēšanas spējas.

Ūdens attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras un ķīmiski attīrošās daļas palīdzību.

Extra sērijas filtru piedāvājums

junkors filtri extra

10 MK CA ‘’ZILS’’ EXTRA

Mehāniskais elements + aktīvā ogle. Universāls ūdens filtrs dzeramajam ūdenim, kurš nodrošina lielisku attīrīšanu no mehāniskajiem piemaisījumiem un, pateicoties aktīvās ogles pildījumam, neitralizē ūdenī esošās kaitīgās vielas, attīra ūdeni no rūsas, nogulsnēm, sliktas smaržas, sliktas garšas, ķīmiskiem piemaisījumiem, herbicīdiem, pesticīdiem. Ieteicamā ūdens plūsma 3,6 l/min. pie 2 bar spiediena, Maksimālā caurplūde ~ 40 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 8000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C.

10 MK CA AG ‘’ZAĻŠ’’ EXTRA

Mehāniskais elements + aktīvā ogle ar sudrabu. Universāls ūdens filtrs dzeramajam ūdenim, kurš nodrošina ideālu ūdens attīrīšanu. Tas attīra no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas, nogulsnēm un pateicoties aktīvās ogles pildījumam, neitralizē ūdenī esošās kaitīgās vielas, sliktas smaržas, sliktas garšas, ķīmiskos piemaisījumus, herbicīdus, pesticīdus, baktērijas sēnītes. Ieteicamā ūdens plūsma 3,6 l/min. pie 2 bar spiediena, maksimālā caurplūde ~ 40 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 8000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C.

10 MK CA ‘’BRŪNS’’ EXTRA

Mehāniskais elements + aktīvā ogle ar jonīta sveķiem. Universāls ūdens filtrs, kurš attīra ūdeni no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas, nogulsnēm un, pateicoties aktīvās ogles pildījumam, neitralizē ūdenī esošās kaitīgās vielas, sliktas smaržas, sliktas garšas un attīra to no ķīmiskiem piemaisījumiem, herbicīdiem, pesticīdiem. Filtrējošā elementa sastāvā ir arī jonīta sveķi, kas lieliski attīra ūdeni no dzelzs. Ieteicamā ūdens plūsma 3,6 l/min. pie 2 bar spiediena, maksimālā caurplūde ~ 40 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 8000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C.

10 MK PL ‘’DZELTENS’’ EXTRA

Mehāniskais elements + polifosfāta sāļi. Šis aukstā ūdens filtrs nodrošinās ūdens attīrīšanu no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas, nogulsnēm. Polifosfāta sāļi, kas ir filtrējošā elementa sastāvā, reaģējot ar ūdenī esošo kalciju, pārveido kaļķa ķīmisko formulu un mīkstina ūdeni, tādā veidā pasargājot sadzīves tehniku no kaļķakmens veidošanās. Optimālā ūdens plūsma – 12 l/min pie spiediena 2 bar. Maksimālā caurplūde ~50 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~10%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 20 000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C. Šis ir labākais ūdens filtrs Jūsu veļasmašīnai, ūdens boileram vai citai ūdens sildierīcei. Nav ieteicams dzeramajam ūdenim.

Piezīme: Ja jums ir vajadzība lietot ūdeni dzeršanai, aiz šī filtrējošā elementa uzstādiet filtru, kura sastāvā ir aktīvā ogle.

10 MK CA AG ION „SARKANS” EXTRA

Mehāniskais elements + aktīvā ogle ar sudrabu un jonīta sveķiem. Divpakāpju universāls ūdens filtrs. Attīra ūdeni no nogulsnēm, mehāniskajiem un ķīmiskiem piemaisījumiem, hlora, rūsas, herbicīdiem, pesticīdiem. Filtrējošā elementa sastāvā ir aktīvā ogle ar sudrabu un jonīta sveķiem, kas lieliski attīra ūdeni no dzelzs un likvidē ūdenī esošās baktērijas, kā arī uzlabo ūdens garšu un smaržu un, pateicoties aktīvās ogles klātbūtnei, neitralizē ūdenī esošās kaitīgās vielas. Ieteicamā ūdens plūsma 3,6 l/min. pie 2 bar spiediena, maksimālā caurplūde ~40 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 8000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C.

extra sērijas ūdens filtri 10 MK PE „BALTS” EXTRA

10 MK PE „BALTS” EXTRA

Aukstā ūdens filtrs ar kvarca smiltīm. Tas ar dubultu efektivitāti attīra ūdeni no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Ūdens tiek attīrīts līdzīgi, kā tas notiek ūdens avotos, plūstot caur grants slāņiem. Šajā elementā ūdens plūst caur PE apvalku un smalkas frakcijas smiltīm. Šāda filtrējošā elementa uzbūve nodrošina vislabāko mehāniskās attīrīšanas efektivitāti un padara ūdeni dzidrāku, kā arī novērš ūdens duļķainību, ko rada mehāniskie piemaisījumi. Caurplūde ~40 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 8000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C.

Izvēlēties piemērotāko filtra veidu

ūdens attīrīšanas filtri info tabula

Iegādājoties ’’JUNKORS FILTRI’’  jūs esat izdarījis pareizo izvēli, jo turpmāk lietosiet tīru un veselīgu ūdeni.

Latvijas karogs Ražots Latvijā SIA “EIROFILTRI”