Filtri sadzīves tehnikai

Ūdens filtra lietošana samazina sadzīves tehnikas sildelementa un citu detaļu apkaļķošanos

Filtri sadzīves tehnikai nepieciešami aizsargāšanas nolūkiem. Iekārtās, kurās ieplūst ūdens, kas tiek sildīts (veļas mašīnas, kafijas aparāti, trauku mazgājamās mašīnas), ir nepieciešams veikt dažādus pasākumus, lai šīs iekārtas aizsargātu no tā sauktā cietā ūdens, un tam ir paredzēti filtri sadzīves tehnikai. Cietā ūdenī ir palielināts izšķīdinātu minerālu daudzums, kas, sildot vai nogulsnējoties, veido kaļķakmeni. Cilvēka veselībai tas ir nekaitīgs, bet sadzīves tehnikai – ļoti kaitīgs.

Ja veļas mašīnām netiek uzstādīti speciāli filtri, kas domāti sadzīves tehnikai, tad kaļķakmens pakāpeniski pārklās veļas mazgājamo mašīnu iekšējās detaļas un veidos līdzīgu nogulsnējumu kā tējkannas iekšpusē. Tas padarīs veļas mazgājamo mašīnu mazāk energoefektīvu, tā nolietosies daudz ātrāk. Kaļķa nogulsnēšanās ne tikai sadārdzina veļas mazgājamo mašīnas ekspluatāciju, bet, ja kaļķakmens netraucēti turpina uzkrāties, tad neatgriezeniski var tikt bojātas detaļas. Kvalitatīvi filtri sadzīves tehnikai palīdzēs novērst cietā ūdens ietekmi.

ūdens filtrs sadzīves tehnikai inlain

ŪDENS FILTRS SADZĪVES TEHNIKAI "INLAIN"

Filtrs pildīts ar polifosfāta kristāliem un to ir paredzēts pievienot pirms veļas vai trauku mazgājamām mašīnām. Samazina apkaļķošanos, tādējādi ekonomējot elektroenerģiju un sadzīves tehniku.
Ar kristāliem ieteicamā plūsma ir 8-10 l/min. Darba spiediens (maks.): 6 bar Darba temperatūra: 0’C/ + 35’C Pievienotas vītnes diametrs: ¾”

Ūdens filtri kombinētie 10 MK PL ‘’DZELTENS’’

10 MK PL ‘’DZELTENS’’

Mehāniskais elements + polifosfāta sāļi. Šis aukstā ūdens filtrs nodrošinās ūdens attīrīšanu no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Polifosfāta sāļi, kas ir filtrējošā elementa sastāvā, reaģējot ar ūdenī esošo kalciju, pārveido kaļķa ķīmisko formulu un mīkstina ūdeni, tādā veidā pasargājot sadzīves tehniku no kaļķakmens veidošanās. Optimālā ūdens plūsma – 12 l/min pie spiediena 2 bar. Maksimālā caurplūde ~50 litri min. Pretestība ūdens plūsmai ~20%. Attīrāmā ūdens resursi līdz pat 20 000 litru. Maksimālā ūdens t. 38′ C. Šis ir labākais ūdens filtrs Jūsu veļasmašīnai, ūdens boileram vai citai ūdens sildierīcei. Nav ieteicams dzeramajam ūdenim.

Piezīme: Ja jums ir vajadzība lietot ūdeni dzeršanai, aiz šī filtrējošā elementa uzstādiet filtru, kura sastāvā ir aktīvā ogle.

 Ražots Latvijā SIA “EIROFILTRI”