Ūdens filtri

ŪDENS ATTĪRĪŠANAS FILTRI - JUNKORS FILTRI

Labas veselības un skaistuma pamatā ir ūdens. To apliecinās visi ārsti un kosmetologi.

Diennaktī cilvēkam jāizdzer 2,5 litri ūdens. Diemžēl ne vienmēr ūdens ir pietiekoši tīrs, lai kļūtu par veselības un skaistuma nesēju. Bieži tieši ūdens ir par iemeslu ādas iekaisumiem, alerģijām, un tas var stimulēt arī citas nopietnākas saslimšanas.

Dzeramā ūdens kvalitāte tiešā nozīmē saistīta ar ūdens apgādes sistēmu slikto tehnisko stāvokli. Daudzviet cauruļvadi ir vecāki par 30 gadiem, un to dezinficēšanai izmanto hloru. Nekvalitatīvi aprīkotu izgāztuvju noteksistēmu dēļ netīrumi nokļūst zemes iežos un gruntsūdeņos, un rezultātā tas viss (dzelzs, hlors, svins, pesticīdi, baktērijas, rūsa, nogulsnes u.t.t.) caur ūdens krānu nonāk tieši pie patērētāja.

Ūdensvados esošo ūdeni drīkst lietot pārtikai, taču, rūpējoties par Jūsu veselību un skaistumu, mēs ieteiktu to mehāniski un ķīmiski apstrādāt ar ūdens attīrīšanas filtru ’’JUNKORS FILTRI’’.

ūdens filtri tīram dzeramajam ūdenim

Ūdens filtri, kas tiek ražoti ar preču zīmi „JUNKORS FILTRI”

Tā ir 100% Latvijas uzņēmuma “SIA EIROFILTRI” izstrādāta un ražota produkcija, kuras izstrādāšana un pārbaudīšana aizsākās pagājušā gadu simta deviņdesmitajos gados, balstoties uz ilggadējo firmas EIROFILTRI speciālistu pieredzi ūdens attīrīšanas filtru ražošanā un tirdzniecībā.

Viena no lielākajām ’’JUNKORS FILTRI’’ priekšrocībām atšķirībā no ierastajiem filtriem, ir tā, ka izmantojot vienu filtru, var panākt pilnīgu ūdens attīrīšanu (mehānisko un ķīmisko), tādēļ ’’JUNKORS FILTRI’’ ir ideāla dzeramā ūdens papildattīrīšanas ierīce, kuru izmantojot, ūdeni droši var lietot uzturā, izmantot zīdaiņu mazgāšanai, kur vajadzīgs sevišķi tīrs ūdens, kā arī pasaudzēt istabas augus un santehniku.

Ūdens filtru uzstādīšana

Mūsu ūdens filtru uzstādīšana neaizņem vairāk par 20 minūtēm. Elementa nomaiņa ir izstrādāta tā, ka to paveiks jebkura mājsaimniece, nenoskrāpējot nagu laku. Iespēja variēt ar filtra atrašanās vietu padarīs to nemanāmu, un tas neaizņems lieku vietu Jūsu mājoklī.

Runājot par izmaksām un izdevīgumu, ’’JUNKORS FILTRI’’ ir optimālākais variants, jo to resursi ir līdz pat 8 000 litru. Jums nav ik dienu jāpērk dzeramais ūdens plastmasas pudelē tuvākā pārtikas veikalā un jādomā, kur un kā to labāk pārstrādāt. Jūs neesat ne no viena atkarīgs. Jums vienkārši ir teicami ūdens filtri, kā rezultātā ir iespēja visu laiku lietot tīru un veselīgu ūdeni.

Divkārtēja ūdens attīrīšana

Divkārtējā ūdens attīrīšana notiek ar poliestera šķiedras un ķīmiski attīrošās daļas palīdzību. Mehāniskā attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras elementu /10 mikroni/, kā rezultātā no ūdens tiek atdalīti visi nevajadzīgie mehāniskie piemaisījumi: rūsa, nogulsnes, smiltis, ūdenszāles, māls. Ķīmiskā attīrīšana notiek, izmantojot:

1)  aktīvo ogli, kas ūdeni attīra ķīmiski no hlora, sliktas piegaršas, smakas, arsēna, dzīvsudraba, dažādām eļļām, herbicīdiem, pesticīdiem, kancerogēniem un reizē arī aktivizē dzeramo ūdeni;
2)  sudrabu, kas attīra ūdeni bakterioloģiski, iznīcinot baktērijas un sēnītes;
3)  jonapmaiņas sveķus, kas attīra ūdenī izšķīdušo dzelzi;
4)  polifosfāta kristālus, kas reaģējot ar ūdenī esošo kalcija (Ca+) un magnija (Mg+) joniem, tos izmaina uz nekaitīgiem nātrija (Na-) joniem, novēršot katlakmens veidošanos un padarot ūdeni nekaitīgu sadzīves tehnikai.

Mūsu piedāvājumā pieejami īpaši labi ūdens attīrīšanas filtri, kas atdalīs no ūdens gan mehāniskos, gan ķīmiskos piemaisījumus. No nevēlamām vielām attīrīts ūdens garšos daudz labāk un būs daudz draudzīgāks Jūsu ādai, puķēm un jebkuram dzīvam organismam, kā arī ūdens ierīcēm. Pēc uzstādīšanas filtru varēsiet lietot ilgstoši (3 – 6 mēneši), neraizējoties par tā maiņu, tādējādi ietaupīsiet savu laiku un līdzekļus, jo tik izdevīgu piedāvājumu nepiedāvā neviena cita ūdens filtrēšanas iekārta.

Ja vēlaties sajust atšķirību ūdens kvalitātē un ietaupīt savus līdzekļus, izmantojiet Latvijas ūdenim ražotos ūdens filtrus „JUNKORS FILTRI”. Dzeriet arī Jūs tīru ūdeni un esiet veseli!

Izvēlēties piemērotāko ūdens filtra veidu

ūdens attīrīšanas filtri info tabula

Iegādājoties ’’JUNKORS FILTRI’’  jūs esat izdarījis pareizo izvēli, jo turpmāk lietosiet tīru un veselīgu ūdeni.

 Ražots Latvijā SIA “EIROFILTRI”