Mehāniskie ūdens filtri

Izmantojot mehānisko ūdens filtru, ūdens attīrīšana tiek veikta ar poliestera šķiedras, presēta polipropilēna vai polipropilēna diega palīdzību

Lai izdzīvotu, mums nepieciešams ūdens. 70% mūsu organisma sastāv no ūdens, kas atrodas mūsu šūnās. Ūdens cilvēkam patiesībā ir pat svarīgāks par pārtiku, jo mēs varam iztikt bez ēdiena mēnesi, bet bez ūdens varam izdzīvot tikai nedēļu. Vēl jo svarīgāk ir dzert tīru ūdeni. Ja netiek uzstādīti mehāniskie ūdens filtri, tad ūdens netiek filtrēts vai attīrīts, kas nozīmē paaugstinātu risku kopā ar ūdeni uzņemt dažādus slimību ierosinātājus.

Mūsdienās ir pieejamas dažādas ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, piemēram, mehāniskie ūdens filtri un ūdens filtrēšanas sistēmas. Filtrēts krāna ūdens noteikti būs kvalitatīvāks par parasto krāna ūdeni un ūdeni pudelēs. Pudelēs pildītais ūdens satur plastmasas mikrodaļiņas, kuras veidojas ražošanas procesā. Pērkot pudelēs pildīto ūdeni, Jūs vairākkārt pārmaksājat. Alternatīva ūdens pudelēm ir lietot ūdeni, kas tek no krāna, bet arī tas nav labākais variants, ja nav uzstādīti mehāniskie ūdens filtri. Jāņem vērā, ka ūdens cauruļvadu tīkls var būt ļoti garš, Rīgā tie ir pat vairāk nekā 1000 km, līdz ar to ūdens garajā ceļā līdz krānam var “nogurt”, tajā var veidoties saduļķojumi no dzelzs daļiņām. Mūsu mehāniskie ūdens filtri attīrīs ūdeni no visa liekā, lai Jūs vienmēr varētu baudīt tīru un drošu ūdeni.

Mūsu ūdens filtrus iespējams iegādāties būvmateriālu un santehnikas veikalos visā Latvijā vai arī veikt pasūtījumu sadaļā “Pasūtīt filtrus”.

mehāniskie ūdens filtri balti

10 MK PE „BALTS”

Mehānisks ūdens filtrēšanas elements no poliestera šķiedras aukstam un karstam ūdenim. Elements nodrošinās ideālu ūdens attīrīšanu no mehāniskajiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Maksimālā darba temperatūra +70’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes, attīrīšanas efektivitāte 95%.

Piezīme: Ja filtrējošais elements ir paredzēts karstam ūdenim, tas jāievieto tikai tam speciāli domātos filtru korpusos!

mehāniskais ūdens filtrs diegs

PE „DIEGS” (5, 10, 20 mikroni)

Mehānisks elements no spolē satīta polipropilēna diega. Aiztur rūsu, nogulsnes un mehāniskos piemaisījumus. Maksimālā darba temperatūra +38’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes, bet ne ilgāk par 3 mēnešiem vai 12 000 litriem.

mehāniskais ūdens filts balts

PP (5, 10, 20 mikroni)

Mehānisks ūdens filtrs no presēta polipropilēna. Nodrošina teicamu ūdens attīrīšanu no mehāniskiem piemaisījumiem, rūsas un nogulsnēm. Maksimālā darba temperatūra +38’C. Attīrāmā ūdens resurss – atkarībā no ūdens piesārņojuma pakāpes, bet ne ilgāk par 3 mēnešiem vai 12 000 litriem.

Latvijas karogs - ražots latvijā Ražots Latvijā SIA “EIROFILTRI”