3 populārākie mīti par ūdens filtriem

 

#1 Ūdens filtri nesniegs vēlamo rezultātu

Viens no biežākajiem mītiem, ko dzirdam – “..nav jēgas tos filtrus pirkt, ūdens mūsu dzīvoklī ir tik rūsains, ka neviens filtrs nespēs to attīrīt!”. Un tā cilvēki turpina paciest to, ka viņiem tiek piegādāts nekvalitatīvs dzeramais ūdens, un turpina ikdienā iegādāties dzeramo ūdeni veikalā, bet mājsaimniecības vajadzībām izmanto nekvalitatīvu ūdeni ar piemaisījumiem.

Šādi tiek ne tikai papildus tērēta nauda dzeramā ūdens iegādei, bet ievērojami saīsināts sadzīves tehnikas derīgais kalpošanas laiks. Ne veļasmašīnai, ne trauku mašīnai nav ieteicams izmantot ūdeni, kas ir bagāts ar piemaisījumiem, jo tas veicinās tehnikas
apkaļķošanos un ievērojami saīsinās sadzīves tehnikas mūžu.

Tādēļ mēs iesakām nevis piecreiz čīkstēt, ka ūdens filtri nespēs atrisināt jūsu dzeramā ūdens problēmas, bet vienreiz pamēģināt, lai pārliecinātos, ka mūsu ūdens filtri tiešām ir ātrs un efektīvs
risinājums, lai attīrītu dzeramo ūdeni.

#2 Lētāk ir nopirkt dzeramo ūdeni veikalā

Protams, vienas ūdens pudeles iegāde būs daudz lētāka nekā viena ūdens filtra iegāde. Bet mēs aicinām klientus saskatīt ilgtermiņa ieguvumus – viens ūdens filtrs kalpos jums 3 mēnešus. Parēķiniet, cik daudz reižu jums būs jātērē savs laiks, ejot uz veikalu un iegādājoties tīru dzeramo ūdeni? Kā arī nemaz nerunāsim par visiem tiem plastmasas kalniem, kuri nonāks atkritumu konteinerā no jūsu 3 mēnešu laikā iegādātajām ūdens pudelēm. Daba būs jums pateicīga, ja pārstāsiet ražot atkritumus un tā vietā iegādāsieties vienu nelielu ūdens filtru, kas trijos mēnešos spēs aizstāt ievērojamu plastmasas pudeļu kalnu. Kā arī jūs pagarināsiet savas sadzīves tehnikas mūžu, ietaupot finanšu resursus, kurus būtu jāiztērē jaunas sadzīves tehnikas iegādei.

Un pats labākais – par ietaupīto naudu jūs varēsiet nopirkt sen kāroto balto kreklu vai kleitu, jo vairs nebūs jāsatraucas, ka pēc pirmās mazgāšanas reizes jaunais apģērba gabals būs jāmet ārā, jo sniegbaltā krāsa būs ieguvusi nepievilcīgi pelēcīgu nokrāsu.

#3 Filtru uzstādīšana ir ļoti sarežģīta un laikietilpīga

Mēs, JUNKORS FILTRI, nesaprotam, kādēļ visiem šķiet, ka ūdens filtru uzstādīšana ir sarežģīts un laikietilpīgs process? Iespējams, mums būtu jānosūta mūsu filtri dāvanā kādai no šobrīd tik slavenajām influencerēm, lai viņas uzstāda filtru savās mājās un pierāda visiem, ka tas tiešām ir pa spēkam ikvienai sievietei un to uzstādīšanas laikā necietīs ne manikīrs, ne skaistais apģērbs. JUNKORS FILTRU uzstādīšana aizņem vien 20 minūtes jūsu laika, un uzstādīšanas process ir elementārs. Ja tomēr jūs vēl māc šaubas par ūdens filtru uzstādīšanas procesa vienkāršību – sazinieties ar mūsu draudzīgajiem konsultantiem, un viņi ar prieku soli pa solim izskaidros, kā notiek ūdens filtru uzstādīšana.

Ielūkojies sadaļā KUR NOPIRKT? un dodies pēc sava jaunā ūdens filtra jau šodien!