Divkārša ūdens attīrīšana – tīrs un veselīgs dzeramais ūdens

 

Mēs visi zinām, ka ūdens filtri ir jāuzstāda, lai iegūtu tīru un veselīgu dzeramo ūdeni savās mājās, bet ne visi zina, kā darbojas ūdens filtri un kā īsti notiek ūdens attīrīšanas process. JUNKORS filtru īpašā divkāršā ūdens attīrīšana nodrošina izcili tīru, garšīgu un veselīgu ūdeni jūsu mājās. Attīrīšana notiek divās pakāpēs – pirmā ir mehāniskā un otrā ķīmiskā. Mehānisko attīrīšanu veic poliestera šķiedras, ķīmisko – filtra ķīmiski attīrošā daļa. 

MEHĀNISKĀ ATTĪRĪŠANA

Bieži vien to, ka ūdens ir nekvalitatīvs, var noteikt vizuāli – ūdenī ir redzami dažādi piemaisījumi, kuriem tur nebūtu jābūt. Visbiežākie piemaisījumi, kas ir sastopami dzeramajā ūdenī, ir rūsa, nogulsnes un smiltis. Lai attīrītu dzeramo ūdeni no visiem piemaisījumiem un padarītu to tīru, JUNKORS filtros esošais poliestera šķiedru elements veic ūdens mehānisku attīrīšanu. 

ĶĪMISKI ATTĪROŠĀ DAĻA

Ķīmiski attīrošā daļa sastāv no aktīvās ogles, sudraba, jonapmaiņu sveķiem, kvarca smiltīm vai polifosfāta kristāliem.

  • Aktīvā ogle palīdz attīrīt ūdeni no tādiem ķīmiskiem elementiem kā hlora, arsēna, pesticīdiem, kancerogēnām vielām, herbicīdiem un dažādām eļļām. Attīrot ūdeni ar aktīvo ogli, ūdenim pazūd nepatīkamā smarža un garša.
  • Sudrabs darbojas kā bakterioloģisks līdzeklis un iznīcina visas baktērijas un sēnītes, kas ir dzeramajā ūdenī.
  • Jonapmaiņu sveķi palīdzēs atdzelžot ūdeni. Ūdens atdzelžošana nepieciešama situācijās, kad dzeramajā vai saimniecībā izmantojamā ūdenī ir konstatēts paaugstināts dzelzs, sēra, ūdeņraža un mangāna līmenis.
  • Kvarca smiltis palīdz dzidrināt ūdeni, novērš duļķainību,
  • savukārt polifosfāta kristāli parūpēsies par to, lai ūdens nebojātu jūsu sadzīves tehniku un tajā neuzkrātos kaļķakmens. 

Ja, ūdeni lietojot uzturā, jūtama nepatīkama piegarša, smarža vai novērojat piemaisījumus, būtu vēlams veikt ūdens analīzes. Pēc analīžu rezultātu saņemšanas jūs varēsiet secināt, vai dzelzs un citu piemaisījumu līmenis jūsu ūdenī tiešām ir paaugstināts un tieši cik augsts šis līmenis ir. Pēc dzelzs un citu piemaisījumu līmeņa noteikšanas būs iespējams efektīvi noteikt atbilstošāko filtru ūdens attīrīšanai. Ja filtra iegāde tomēr sagādā problēmas, mūsu konsultanti sniegs jums izsmeļošas konsultācijas par mūsu klāstā pieejamajiem ūdens filtriem un to priekšrocībām.