Kā iegūt tīru, dzeramo ūdeni mājas apstākļos?

Mūsdienās visi zina, ka tīrs ūdens ir veselīga dzīvesveida pamatā, tāpēc ir svarīgi lietot labas kvalitātes ūdeni – galu galā tas veido lielāko daļu mūsu organisma. Jo tīrāks ir ūdens, jo veselīgāks un tīrāks ir mūsu organisms. Krāna ūdens, kas iepriekš nav ticis attīrīts, satur daudz dažādu piemaisījumu, kas lielā mērā ietekmē ūdens kvalitāti. Tā kā mēs visi vēlamies būt veseli un uzturā izmantot attīrītu un drošu ūdeni, labs risinājums šādā gadījumā ir ūdens filtri, kuriem ir virkne dažādu priekšrocību.

Kāpēc ūdens filtri ir populārs veids tīra dzeramā ūdens iegūšanai?

Ūdens – tā ir mūsu dzīve. Ikdienā lietojam ūdeni ne tikai uzturā, bet arī izmantojam to dažādām mājsaimniecības un higiēnas vajadzībām. Protams, mājsaimniecībā izmantot krāna ūdeni ir pieņemami, taču kā ir ar krāna ūdeni dzeršanai? Ne vienmēr tas ir drošs lietošanai uzturā lielā hlora, smago metālu piemaisījumu un rūsas daļiņu satura dēļ. Turklāt ir zināms, ka ūdeni vārot, nav iespējams atbrīvoties no kaitīgajiem ķīmiskajiem piemaisījumiem. Dzidrs, veselīgs, tīrs ūdens ikdienā, nepērkot ik dienas ūdeni plastmasas pudelēs – tas ir iespējams!

Uzstādot ūdens filtrus savās mājās, notiek pilnīga ūdens attīrīšana gan ķīmiski, gan mehāniski. To paveikt var arī viens filtrs. Latvijā ražoti ūdens filtri „JUNKORS FILTRI” nodrošina divkārtēju ūdens attīrīšanu, kas notiek, pateicoties poliestera šķiedrai un ķīmiski attīrošajai daļai. Mehāniskā ūdens attīrīšana palīdz no ūdens atdalīt rūsu, nogulsnes, smiltis, mālu. Savukārt ķīmiskā ūdens attīrīšana, izmantojot filtrēšanā, piemēram, aktīvo ogli, attīra ūdeni no hlora, sliktas piegaršas, arsēna, dažādām eļļām, herbicīdiem, pesticīdiem, kancerogēniem.

Tīrs ūdens

Svarīgākās priekšrocības, izmantojot “Junkors filtri” ūdens filtrus:

  • Veselīgs, sevišķi tīrs ūdens dzeršanai;
  • Ādas stāvokļa un izskata uzlabošanās;
  • Naudas un laika resursu ietaupījums – nav vajadzības pirkt dzeramo ūdeni, jo var izmantot krāna ūdeni;
  • Platības ekonomija – parasti mehāniskai un ķīmiskai ūdens attīrīšanai ir nepieciešami divi ūdens filtri, bet “Junkors filtri” gadījumā var iztikt arī ar vienu filtru.

Vienkārša un ātra ūdens attīrīšana mājas apstākļos

Vairums cilvēku izvēlas iegūt tīru ūdeni pa tiešo no krāna, nevis, piemēram, izmantojot speciālās ūdens kannas ar filtru. Iespējams, šī izvēle ir saistīta ar attīrītā ūdens ātro iegūšanu. Izvēloties “Junkors filtri” risinājumu, zem izlietnes tiek uzstādīts filtru korpuss (viens vai vairāki, pēc vajadzības), un tajos tiek ievietots kāds no filtriem. Salīdzinājumā, piemēram, ar reversās osmozes filtriem / sistēmām, kur ir divi mehāniskie filtri un presētās ogles filtrs, nav vajadzības likt papildu krānu – attīrīts ūdens tecēs jau caur esošo ūdens krānu. Ātri un vienkārši!

Tīrs ūdens ir svarīgs ne tikai cilvēka organismam

Ūdens attīrīšana, izmantojot ūdens filtrus, labvēlīgi ietekmē ne tikai cilvēkus, bet arī augus un sadzīves tehniku. Piemēram, “Junkors filtri” piedāvā arī atsevišķus filtrus sadzīves tehnikai – to lietošana samazina sadzīves tehnikas sildelementa un citu detaļu apkaļķošanos, kas savukārt pagarina tehnikas darbības mūžu. Ūdens filtru pielietošanai mājsaimniecībā ir daudz dažādu priekšrocību, svarīgākais ir atrast savām vajadzībām piemērotāko variantu, ko varēsiet izdarīt mūsu mājaslapas sadaļā PASŪTĪT FILTRUS.